sobota, 13 sierpnia 2011

Dzieje się oj dzieje...

Jak widzicie blog powoli się rozwija, w tym miesiącu udało nam się wreszcie wejść w jaką taką rutynę regularnego publikowania, którą mamy nadzieję podtrzymać, jeśli nie zwiększyć... Jeszcze tylko zaprząc kolegę Koviego do jego maszyny pisarskiej i będzie istny zalew ;)

Jednocześnie eksperymentujemy z różnymi rodzajami wypowiedzi, czego wczorajszy przykład macie poniżej. Nasz naczelny montażysta - Felton Raiman, dał próbkę możliwości wysławiania się w najbardziej uniwersalnych językach świata - języku filmu i języku muzyki... i zapowiada kolejne :)
Pojawią się więc hołdy filmowe zarówno dla kina akcji, komedii, fantasy czy kreskówek...


Ja tymczasem, jako osoba kompletnie niekompatybilna z techniką, pozostanę przy języku pióra/klawiatury.


Jednocześnie wkrótce zaprezentujemy Wam nowy ciekawy cykl artykułów pt. "Tydzien z...".
Codziennie, przez siedem dni, pojawiać się będą nasze zróżnicowane wypociny o jednym określonym temacie przewodnim.
Wieść niesie, że jako pierwsze pojawią się tak smakowite produkcje jak G.I.Joe: A Real American Hero, trylogia Zabójczej Broni ( Lethal Weapon ) czy trylogia Indiany Jonesa.
Będą recenzje, pełno ciekawostek, naszych własnych przemyśleń i wspomnień, związanych z opisywanymi tytułami.

Jeszcze w tym miesiącu powinny pojawić się także pierwsze wywiady ze znanymi, osobami silnie związanymi zawodowo ( czy też artystycznie ) z Ameryką lat 80-tych... które zresztą wywarły spory wpływ na nasze postrzeganie tej arcyciekawej dekady.   

Tymczasem zapraszamy na naszą oficjalną stronę na Facebooku.
Zachęcamy Was również do śmiałego wypowiadania się na blogu, pozostawiania komentarzy. Ciekawią nas Wasze opinie, dajcie nam znać o czym chielibyście przeczytać, jakie zapomniane czy dawno niewidziane produkcje/produkty chcielibyście sobie przypomnieć.


Pozdrawiam, 
jak zawsze 80-sowo,

Mazin

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza