niedziela, 25 września 2011

Z ŻYCIA KLUBU - Jubileusz Feltona

Sobota 3 września była okazją do długo wyczekiwanego spotkania "kierownictwa" Klubu Miłośników Kultury Amerykańskiej Lat Osiemdziesiątych w Polsce.
A wszystko to z powodu naszego kolegi Feltona Raimana - drugiego po "Bogu", naczelnego pomagiera i osobistego spowiednika Prezesa, który tego dnia wyprawiał swoje 28 urodziny... co ja raczej wolę nazywać podłą manifestacją tego, że jest ode mnie młodszy ;)
W każdym razie uczestnicy zjawili się tłumnie w liczbie sześciu, a za przyczyną anonimowego al... fotografa "prezesurze " nareszcie było dane znaleźć się razem na jednym zdjęciu. I choć wedle klubowego statutu Prezes powinien być zawsze najlepiej widoczny, to tym razem wspaniałomyślnie pozwoliliśmy Solenizantowi usiąść na honorowym miejscu.  

"Ojcowie załozyciele": Felton, Mazin, Kovi, Lewis
Było przyjemnie i wesoło jak zawsze, a Solenizant wzbogacił swoją bogatą kolekcję o kilka nowych-starych filmów... naturalnie z naszej ulubionej dekady.
Niezależne źródła informują, że tym samym zapełnił już kolejną ścianę swoimi DVD.  
Jako, że jak na każde kierownictwo przystało jego członkowie zawsze kierują się słuszną dawką niepohamowanej żądzy i zazdrości, nie wyklucza się zatem zorganizowania innych jubileuszy w najbliższym czasie. 
Tymczasem!

Mazin

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza